Location : Home > A > ASEMPC-70.000MHZ-T3
ASEMPC-70.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-70.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-70.000MHZ-T3 OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 41805 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-70.000MHZ-T3 OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 98950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-70.000MHZ-T3 OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 57229 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-70.000MHZ-T3 OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 98950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-160-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
110-99-642-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS TINLEAD
110-99-642-41-001000 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-99-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-99-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS TINLEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-99-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .600 42POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0901471120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
44-6554-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-6554-10 Aries Electronics 147610 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-6554-10 Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6554-10 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-87-092-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold