Location : Home > A > ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139480 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 31705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139480 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57129 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 78710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395126010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole