Location : Home > A > AWSCR-20.00CV-T
AWSCR-20.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-20.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-20.00CV-T RESONATOR CER 20.00MHZ W/CAP SMD 139540 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-20.00CV-T standard package with RoHS 45470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-20.00CV-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5246BLT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
MMBZ5246BLT1 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMBZ5246BLT1 ON/MOT/FSC 43020 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MMBZ5246BLT1 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5246BLT1 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
445C3XF20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XF20M00000 CTS-Frequency Controls 140160 17+/18+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XF20M00000 CTS-Frequency Controls 32385 1538+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445C3XF20M00000 CTS-Frequency Controls 57809 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XF20M00000 CTS-Frequency Controls 98410 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796612-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate