Location : Home > A > ASEMPC-12.000MHZ-LR-T
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 57649 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 62375 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-12.000MHZ-LR-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-044-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-044-10-132101 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-044-10-132101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-044-10-132101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953121-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953121-2000-AR-PT 3M 287890 2016+ CONN SOCKET 21POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953121-2000-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 21POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
953121-2000-AR-PT IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-080-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395232922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-640497-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
2-640497-2 Electronics 26869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-640497-2 Electronics 26869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-146309-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-146309-4 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-146309-4 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-146309-4 TE Connectivity AMP Connectors 147480 2016+ CONN HDEAR BRKWAY .100 8POS R/A Unitronix Electronics Limited
5-146309-4 TE Connectivity AMP Connectors 289210 2016+ CONN HDEAR BRKWAY .100 8POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0353170220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
640905-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated