Location : Home > A > ASEMPC-11.0592MHZ-T3
ASEMPC-11.0592MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-11.0592MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 61805 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-11.0592MHZ-T3 OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD 57079 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-037-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929841-01-22-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
916715-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 321POS GOLD
916715-1 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
916715-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
916715-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET PGA 321 POS AU 19X19 EKT Electronics Co., Ltd
916715-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET PGA 321 POS AU 19X19 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38045-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38045-23-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38045-23-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3433-6303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431703-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431703-17-0 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929834-03-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-03-36 3M 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 36POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com