Location : Home > S > SPS-91T-250
SPS-91T-250
Share on FacebookShare on Facebook
SPS-91T-250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPS-91T-250 ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPS-91T-250 687945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB20711207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20711207 Eaton 157410 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20711207 IC 39590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20711207 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
322-87-145-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-145-41-001101 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-145-41-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-145-41-001101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-147100-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
423-83-224-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-83-224-41-001101 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
423-83-224-41-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-83-224-41-001101 Preci-Dip 288170 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1729650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 18POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1729650000 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1729650000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87993-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
87993-6 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
87993-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
87993-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 6POS .156 VERT TIN EKT Electronics Co., Ltd
87993-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 6POS .156 VERT TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-017-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-017-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-017-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-017-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
823-22-050-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-050-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-050-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS DUAL .197 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-050-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS DUAL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-01-30-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929834-01-30-RK 3M 147850 2016+ CONN HEADER 30POS SNGL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929834-01-30-RK 3M 277990 2016+ CONN HEADER 30POS SNGL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-01-30-RK IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641123-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-641123-9 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ CONN HEADER 9POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641123-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-641123-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS R/A .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0432550129 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
103635-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
103635-8 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103635-8 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
103635-8 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1780370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole