Location : Home > A > ASEM1-1.8432MHZ-LC-T
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57499 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEM1-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 79210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1940185 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1940185 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1940185 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1893350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)