Location : Home > A > ASE-12.000MHZ-ET
ASE-12.000MHZ-ET
Share on FacebookShare on Facebook
ASE-12.000MHZ-ET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASE-12.000MHZ-ET OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD 57619 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-12.000MHZ-ET OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD 77970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-12.000MHZ-ET stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ASE-12.000MHZ-ET ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK40118030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40118030 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40118030 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-106-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-106-01-S-D Distributor 172750 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SSW-106-01-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-106-01-S-D Semiconductor 19945 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SSW-106-01-S-D STOCK 43110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
803-43-064-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1653650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1653650000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 40POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653650000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
821-22-009-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-009-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-009-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-009-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1748655 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748655 Phoenix Contact 147380 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1748655 Phoenix Contact 299050 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90130-1220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold