Location : Home > G > GL169F23CET
GL169F23CET
Share on FacebookShare on Facebook
GL169F23CET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796859-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796859-3 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796859-3 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796859-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796859-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 23POS R/A 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-023-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-023-30-001101 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-023-30-001101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-023-30-001101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com