Location : Home > A > ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 97950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 42315 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 97950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPLV-156.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD 57739 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-145-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold