Location : Home > A > ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41515 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139290 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 56939 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 87910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430101-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430101-12-0 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20-8400-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-8400-610C Aries Electronics 157590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-8400-610C Aries Electronics 279190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-8400-610C Factory 12000 2012+ smd Obama Resources Group
2-641600-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
2-641600-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641600-4 Semiconductor 20005 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-641600-4 STOCK 47050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-641600-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 16POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd