Location : Home > 9 > 929984-01-32-RK
929984-01-32-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-32-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-32-RK CONN SOCKET 32POS STR .100 TIN 298070 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-32-RK CONN SOCKET 32POS STR .100 TIN 147790 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432201-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432201-09-0 IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-024-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-024-30-002101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-024-30-002101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-024-30-002101 Preci-Dip 287650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com