Location : Home > A > ASDMB-33.333MHZ-LC-T
ASDMB-33.333MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-33.333MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 89010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMB-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 42345 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-33.333MHZ-LC-T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 89010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901522364 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
855-83-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
855-83-018-10-001101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-83-018-10-001101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
530763-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 ROW BOX RECP 70 POS 100 C/L
350833-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350833-2 IC 38252 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
350833-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
350833-2 STOCK 42890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
325013-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-18-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821-22-044-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 44 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-044-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-044-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-044-10-004101 Semiconductor 31465 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-044-10-004101 STOCK 45970 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
814-22-046-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-046-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-046-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-046-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS DUAL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-046-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS DUAL .315 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
68645-005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold