Location : Home > F > FOXSLF/0368-20
FOXSLF/0368-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSLF/0368-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSLF/0368-20 CRYSTAL 3.6864 MHZ 20PF 8000 Fox Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FOXSLF/0368-20 CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF T/H 57219 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-030-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-030-10-273101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-030-10-273101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-125-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325135-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325135-15-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-3551-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3551-11 Aries Electronics 147060 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3551-11 Aries Electronics 270550 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325102-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325102-21-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430502-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
T37125-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37125-21-0 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37125-21-0 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-316081-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-316081-5 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-316081-5 38424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-316081-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-316081-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 12POS R/A KEY-YY TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-103635-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-103635-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-103635-1 40315 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-103635-1 Semiconductor 19485 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-103635-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A .100 12POS 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com