Location : Home > A > ASDM4-27.000MHZ-LR-T
ASDM4-27.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM4-27.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM4-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDM4-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 42305 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDM4-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDM4-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 57729 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8438-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8438-310C Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8438-310C Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387309722 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
SQT-136-01-L-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1560310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1560310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 9POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1560310000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1560310000 Weidmuller 297750 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1765150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765150000 Weidmuller 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1765150000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com