Location : Home > A > ASD3-24.000MHZ-EC-T
ASD3-24.000MHZ-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD3-24.000MHZ-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD3-24.000MHZ-EC-T OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD 99110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD3-24.000MHZ-EC-T OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD 57539 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-041-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold