Location : Home > A > ASD1-24.000MHZ-EC-T3
ASD1-24.000MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-24.000MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-24.000MHZ-EC-T3 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-24.000MHZ-EC-T3 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 57299 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-24.000MHZ-EC-T3 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 62025 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD1-24.000MHZ-EC-T3 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS050C-E Crystals and Oscillators Crystals 5MHz ¡À30ppm Crystal Series 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/US
ATS050C-E CTS 38100 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
ATS050C-E CTS-Frequency Controls 61705 1538+ CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES T/H Alphatek Technology Limited
VM02155200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM02155200J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM02155200J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM02155200J0G NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1768778 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1768778 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1768778 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1-1546218-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546218-2 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546218-2 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546218-2 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546218-2 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TERM BLCK RCPT 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1668700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1668700000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1668700000 Weidmuller 297830 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 32POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1668700000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 32POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd