Location : Home > A > ASVMPC-76.800MHZ-T3
ASVMPC-76.800MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-76.800MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-76.800MHZ-T3 OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 41545 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-76.800MHZ-T3 OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98250 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-76.800MHZ-T3 OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 56969 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-76.800MHZ-T3 OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98250 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090079 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0397500008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)