Location : Home > A > ASD-30.000MHZ-LC-T
ASD-30.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD-30.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD-30.000MHZ-LC-T OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD 41555 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD-30.000MHZ-LC-T OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD 97530 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD-30.000MHZ-LC-T OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD 56979 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD-30.000MHZ-LC-T OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD 97530 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386107331 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 31 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate