Location : Home > F > FFP06U40DNTU
FFP06U40DNTU
Share on FacebookShare on Facebook
FFP06U40DNTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFP06U40DNTU TO220 41258 FAIRCHILD 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FFP06U40DNTU 789456 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 10-24 AWG
3211775 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211775 Phoenix Contact 147030 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211775 Phoenix Contact 288290 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-040-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-040-40-001101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-040-40-001101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-040-40-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-318-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
116-93-318-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-318-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-318-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd