Location : Home > A > AQ147M101GAJME
AQ147M101GAJME
Share on FacebookShare on Facebook
AQ147M101GAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ147M101GAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ147 100pF 500volts C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,Ltd
AQ147M101GAJME ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ET75DT005L Soldering, Desoldering, Rework Products Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles DESOLDERING TIP 1.35MM
P51-1000-S-B-MD-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1000 PSI (6894.76 kPa) Sealed Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
42470 TYCO 1639 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
MPVZ5010G7U Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1.45 PSI (10 kPa) Vented Gauge 0.2 V ~ 4.7 V 8-DIP Module
MPVZ5010G7U Freescale 13830 2013+ PRESSURE SENSOR SS CAP 8-DIP Ameyic Electronics Limited
MPVZ5010G7U Freescale 41635 1531+ PRESSURE SENSOR SS CAP 8-DIP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MPVZ5010G7U original 38655 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
MPVZ5010G7U Semiconductor 19505 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
412-9T3E Switches Rotary Switches Rotary Switch 9 Position SP9T 50A (AC/DC) 300VAC Panel Mount
412-9T3E IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
608-7 Switches Rotary Switches Rotary Switch 7 Position SP7T 100A (AC/DC) 300VAC Panel Mount