Location : Home > E > EMK105F473ZV-F
EMK105F473ZV-F
Share on FacebookShare on Facebook
EMK105F473ZV-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMK105F473ZV-F Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EMK105F473ZV-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP MLCC 0402 16V Y5V 470 80,000 Taiyo Yuden 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMK105F473ZV-F RoHS Compliant 38604 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
EMK105F473ZV-F standard package with RoHS 47030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
EMK105F473ZV-F CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402 805800 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EMK105F473ZV-F CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402 1343800 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WI-D-S Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick 1.00" (25.40mm)