Location : Home > A > APM2T42P100032GAN-8TM
APM2T42P100032GAN-8TM
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FTSH-112-01-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
FTSH-112-01-L-DH SAMTEC 5885 2012+ 2012+ Power Agency Co.,Ltd
FTSH-112-01-L-DH SAMTEC 5885 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FTSH-112-01-L-DH IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FTSH-112-01-L-DH NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-104436-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold