Location : Home > A > APM2T42P100008GAN-8TM
APM2T42P100008GAN-8TM
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929815-01-33-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929815-01-33-I 3M 157790 2016+ CONN HEADER 66POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929815-01-33-I 3M 287570 2016+ CONN HEADER 66POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929815-01-33-I IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015911741 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 74 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
4-641215-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-641215-8 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-641215-8 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641215-8 TE Connectivity AMP Connectors 147040 2016+ CONN HEADER VERT 18POS .100 30AU Unitronix Electronics Limited
4-641215-8 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN HEADER VERT 18POS .100 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com