Location : Home > A > AP2129K-3.3TRG1
AP2129K-3.3TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2129K-3.3TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2129K-3.3TRG1 IC REG LDO 3.3V 0.3A 42005 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2129K-3.3TRG1 IC REG LDO 3.3V 0.3A 39774 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2129K-3.3TRG1 IC REG LDO 3.3V 0.3A 57429 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2129K-3.3TRG1 IC REG LDO 3.3V 0.3A 89110 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-019-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-019-65-001101 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-019-65-001101 Preci-Dip 147390 2016+ CONN HDR 19POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-019-65-001101 Preci-Dip 298810 2016+ CONN HDR 19POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com