Location : Home > A > AP2129K-1.2TRG1
AP2129K-1.2TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2129K-1.2TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2129K-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 0.3A 42105 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2129K-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 0.3A 39874 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2129K-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 0.3A 57529 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2129K-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 0.3A 87350 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146257-0-26 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-26 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9-146257-0-26 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146257-0-26 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146257-0-26 TE Connectivity AMP Connectors 287970 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 52POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-641211-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-641211-0 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-641211-0 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641211-0 TE Connectivity AMP Connectors 157020 2016+ CONN HEADER 20POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
5-641211-0 TE Connectivity AMP Connectors 287710 2016+ CONN HEADER 20POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com