Location : Home > A > AOTF9N90
AOTF9N90
Share on FacebookShare on Facebook
AOTF9N90 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AOTF9N90 TO-220 1430 AOS 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
AOTF9N90 TO-220 1430 AOS 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
AOTF9N90 TO-220 1430 AOS 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-05E-69-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766
ATS-12E-17-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T766
ATS-13A-180-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-08G-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
B39192B3511U810 Filters SAW Filters FILTER SAW 1.865/1.895GHZ SMD
B39192B3511U810 EPCOS Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATS-06C-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
CDCH8D38/ANP-100KC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Inductor 1.67A 71.3 mOhm Max Nonstandard
CDCH8D38/ANP-100KC IC 39490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDCH8D38/ANP-100KC NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2510R-40J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Inductor 143mA 2.3 Ohm Max 2-SMD
2510R-40J 37515 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2510R-40J Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
2510R-40J Semiconductor 20765 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2510R-40J IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-090 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.090" (2.29mm) Natural
941-090 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SJ57B2 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Bumper Square, Tapered 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Polyurethane Black