Location : Home > A > ATS-12E-17-C2-R0
ATS-12E-17-C2-R0
ATS-11G-145-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-10E-15-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412
ATS-11B-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
PBSS4130QA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 1A 3DFN
PBSS4130QA IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBSS4130QA NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBSS4130QA PHA 989000 16+ROHS SOT1215 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
DLH-31-0007 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 53 mOhm
DLH-31-0007 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DLH-31-0007 Schurter 31585 1531+ DLH LINEAR CHOKE 4A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DLH-31-0007 Schurter 46470 17+/18+ DLH LINEAR CHOKE 4A FindCores Electronics Co.,Ltd.
DLH-31-0007 Schurter Inc 16000 12+ DLH LINEAR CHOKE 4A SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ATS-15C-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
ATS-04C-199-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
ATS-19D-04-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
1945-23H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180¦ÌH Unshielded Molded Inductor 158mA 6.6 Ohm Max Axial
1945-23H Electronics 25230 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1945-23H IC 37641 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SWS0970A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #8 Nylon 0.187" (4.75mm) 3/16" Natural
SWS0970A IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWS0970A NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
938-700 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.700" (17.78mm) Natural
938-700 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C100X025YJC Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL INVNTRY CNTRL 1"X0.25"
C100X025YJC 654879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C100X025YJC 654879 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
C100X025YJC PANDUIT 36220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C100X025YJC PANDUIT 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
156R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5H Unshielded Inductor 200mA 56 Ohm Nonstandard
156R Hammond 47010 1525+ CHOKE DC FILTER 1.5H 200MA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
156R Hammond 57279 2015+ CHOKE DC FILTER 1.5H 200MA Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
156R IC 37310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
784771102 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Shielded Wirewound Inductor 480mA 1.705 Ohm Max Nonstandard
5022-133G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 13¦ÌH Unshielded Inductor 520mA 1.2 Ohm Max 2-SMD