Location : Home > A > AOT20N60L
AOT20N60L
Share on FacebookShare on Facebook
AOT20N60L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AOT20N60L TO-220 28500 AO 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AOT20N60L MOSFET N-CH 600V 20A TO220 231660 AOS 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AOT20N60L MOSFET N-CH 600V 20A TO220 139430 AOS NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AOT20N60L MOSFET N-CH 600V 20A TO220 157079 AOS 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AOT20N60L MOSFET N-CH 600V 20A TO220 589100 AOS 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AOT20N60L TO-220 16666 AOS 2022+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPSW05 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 60V 0.5A TO92
MPSW05 ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 500mA 60V 1W NPN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com