Location : Home > A > ATS-16B-94-C3-R0
ATS-16B-94-C3-R0
ATS-52450B-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 45MM X 45MM X 7.5MM
ATS-20F-22-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT
ATS-13E-10-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
7-338-4PP-BA Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK PWR W/PINS BLACK TO-220
7-338-4PP-BA 567948 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
7-338-4PP-BA 567948 13+ fenkey electronics co.,ltd
7-338-4PP-BA 567948 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-P2-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-10E-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-04H-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-08B-92-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-15A-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-13E-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
FBMH1608HL471-TV Filters Ferrite Beads and Chips 470 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 600mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
FBMH1608HL471-TV IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FBMH1608HL471-TV NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F6KY1G960B4NF-Z Filters SAW Filters FILTER SAW 1.96GHZ PCS SMD
F6KY1G960B4NF-Z 789456 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
F6KY1G960B4NF-Z 789456 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
F6KY1G960B4NF-Z IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI1206L501R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 500 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) Surface Mount Power Line 2A 1 Lines 60 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
MI1206L501R-10 876655 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MI1206L501R-10 876655 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MI1206L501R-10 100859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
MI1206L501R-10 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1161740000 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 4.09"X0.68" YLL
1161740000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NP04SA330M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Shielded Inductor 1.2A 160 mOhm Max Nonstandard
NP04SA330M 764598 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NP04SA330M 764598 13+ fenyang electronics co.,ltd
NP04SA330M NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PM20-470K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Unshielded Molded Inductor 60mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
PM20-470K 456879 13+ fenyang electronics co.,ltd
PM20-470K ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PM20-470K Distributor 172390 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
S0603-101NH3 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
S0603-101NH3 API Delevan Inc 81000 n/a INDUCTOR RF .1 UH 3 SMD Hongkong Inductors Limited
S0603-101NH3 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S0603-101NH3 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1536E Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.9¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 15A 16 mOhm Axial
1536E Hammond 48090 1525+ CHOKE HASH 4.9UH 15A AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1536E Hammond 57819 2015+ CHOKE HASH 4.9UH 15A AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1536E IC 37340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4307-395K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.9mH Shielded Molded Inductor 67mA 73.8 Ohm Max Axial
4307-395K API Delevan 47650 1525+ COIL RF 3900UH MOLDED SHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com