Location : Home > A > AMMC-6431-W10
AMMC-6431-W10
Share on FacebookShare on Facebook
AMMC-6431-W10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AMMC-6431-W10 IC MMIC PWR AMP 26-33GHZ 39954 AVAGO NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AMMC-6431-W10 IC MMIC PWR AMP 26-33GHZ 42185 AVAGO 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AMMC-6431-W10 495 AVA NEW+ STOCK SEMILOOK TECH. CO., LTD.
AMMC-6431-W10 1110 AVA NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
AMMC-6431-W10 s/n 1000 AVA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF55787K00FHEK Resistors Through Hole Resistors RES 787K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF55787K00FHEK IC 37930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF55787K00FHEK NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55787K00FHEK Vishay Dale 1514600 RES 787K OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3M 1267 1/2" X 3"-100 RF/IF and RFID RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials SHEET ALUM FL 12.7X76.2MM 100/PK
RS02B10K00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B10K00FE70 In.Stock 98850 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RS02B10K00FE70 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS02B10K00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 10Kohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com