Location : Home > C > CMF55211R00FKEB
CMF55211R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55211R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55211R00FKEB RES 211 OHM 1/2W 1 AXIAL 1349400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR07C2611FMRSL Resistors Through Hole Resistors RES 2.61K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C2611FMRSL IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C2611FMRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNR55K1400FSB14 Resistors Through Hole Resistors RES 140 OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55K1400FSB14 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNR55K1400FSB14 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01025R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 10W 1% WW AXIAL
RS01025R00FS73 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01025R00FS73 Vishay Dale 1221700 2015+ RES 25 OHM 10W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01025R00FS73 Vishay Dale 591500 1537+ RES 25 OHM 10W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS01025R00FS73 Vishay Dale 696700 NEW RoHS RES 25 OHM 10W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.