Location : Home > A > AFM2100B
AFM2100B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFR3910PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 16A DPAK
IRFR3910PBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFR3910PBF IR 181910 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFR3910PBF IR 37544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-04G-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ATS-02D-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-09G-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-09E-43-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
742701121 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 123 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.374" Dia (9.50mm) Length 0.571" (14.50mm)