Location : Home > S > SCRH104-390
SCRH104-390
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH104-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH104-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 100KHZ 42275 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH104-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 100KHZ 57699 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH104-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 100KHZ 47850 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com