Location : Home > A > AFK107M06D16B-F
AFK107M06D16B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFK107M06D16B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFK107M06D16B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFK107M06D16B-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 98070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFK107M06D16B-F CAP 100UF 6.3V ALUM ELECT SMD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFK107M06D16B-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 98070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-4/3AU(4.0AH) Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V 4/3A 3600MAH