Location : Home > C > CGS143T200X5L
CGS143T200X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS143T200X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS143T200X5L CAP ALUM 14000UF 200V SCREW 781800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS143T200X5L CAP ALUM 14000UF 200V SCREW 78910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS143T200X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 14000uF 200V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS143T200X5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk