Location : Home > A > AFC337M16G24B-F
AFC337M16G24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC337M16G24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC337M16G24B-F CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 98730 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC337M16G24B-F CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 139860 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AFC337M16G24B-F CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 242090 Cornell Dubilier Electronics ( 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC337M16G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330.0uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AFC337M16G24B-F CAP ALUM 330UF 20 16V SMD 157509 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC337M16G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330.0uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com