Location : Home > A > AEB226M2GU44B-F
AEB226M2GU44B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AEB226M2GU44B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AEB226M2GU44B-F CAP ALUM 22UF 20 400V SMD 701400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AEB226M2GU44B-F CAP ALUM 22UF 20 400V SMD 806600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AEB226M2GU44B-F CAP ALUM 22UF 20 400V SMD 701400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AEB226M2GU44B-F CAP 22UF 400V ALUM ELECT SMD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AEB226M2GU44B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001505 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS, LXW: 3 X 4 MM