Location : Home > A > AFC227M50G24B-F
AFC227M50G24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC227M50G24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC227M50G24B-F CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 78890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC227M50G24B-F CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 78890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC227M50G24B-F CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 1347800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC227M50G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220.0uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd