Location : Home > A > AFC107M35G24B-F
AFC107M35G24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC107M35G24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC107M35G24B-F CAP ALUM 100UF 20 35V SMD 79090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC107M35G24B-F CAP ALUM 100UF 20 35V SMD 79090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFC107M35G24B-F CAP ALUM 100UF 20 35V SMD 1347900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AFC107M35G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100.0uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AFC107M35G24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100.0uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com