Location : Home > A > AFC225M35B12T-F
AFC225M35B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC225M35B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC225M35B12T-F CAP ALUM 2.2UF 20 35V SMD 878400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC225M35B12T-F CAP ALUM 2.2UF 20 35V SMD 87490 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC225M35B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 2.2uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd