Location : Home > B > BFC246805825
BFC246805825
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246805825 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246805825 CAP FILM 8.2UF 5 100VDC RAD 792900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC246805825 Film Capacitors 8.5uF 5 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246805825 CAP FILM 8.2UF 5 100VDC RAD 1423100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com