Location : Home > A > AFC105M35B12T-F
AFC105M35B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC105M35B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC105M35B12T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFC105M35B12T-F CAP ALUM 1UF 20 35V SMD 878700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC105M35B12T-F CAP ALUM 1UF 20 35V SMD 88090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC105M35B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1.0uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd