Location : Home > U > UUJ1C471MNQ1MS
UUJ1C471MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1C471MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1C471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 613500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1C471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 508300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1C471MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 470uF 105oC 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ1C471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 1239800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ1C471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 97550 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com