Location : Home > A > ACH-16.000MHZ-EK
ACH-16.000MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACH-16.000MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACH-16.000MHZ-EK OSC XO 16.000MHZ TTL PC PIN 62005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ACH-16.000MHZ-EK OSC XO 16.000MHZ TTL PC PIN 139630 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ACH-16.000MHZ-EK stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390079 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws