Location : Home > F > FVXO-HC53BR-80
FVXO-HC53BR-80
Share on FacebookShare on Facebook
FVXO-HC53BR-80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FVXO-HC53BR-80 OSC VCXO 80.000MHZ HCMOS SMD 42115 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FVXO-HC53BR-80 OSC VCXO 80.000MHZ HCMOS SMD 139890 Fox Electronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FVXO-HC53BR-80 OSC VCXO 80.000MHZ HCMOS SMD 57539 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FVXO-HC53BR-80 OSC VCXO 80.000MHZ HCMOS SMD 77350 Fox Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433200-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws