Location : Home > A > ABLS-4.9152MHZ-B2-T
ABLS-4.9152MHZ-B2-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-4.9152MHZ-B2-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-4.9152MHZ-B2-T CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD 57729 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-192-16-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 192POS GOLD
510-87-192-16-001101 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-192-16-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN SOCKET PGA 192POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-192-16-001101 Preci-Dip 277310 2016+ CONN SOCKET PGA 192POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-143-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-65-001101 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-027-65-001101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-027-65-001101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38100-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38100-12-0 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38100-12-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-064-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
803-87-054-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-122-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-122-41-001101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-122-41-001101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-226-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-226-41-006101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-226-41-006101 Preci-Dip 299190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395338414 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2822343-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.095" (2.40mm)
2069906-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings GIC 2.5 W CAP HSG 14P NATURAL
2069906-1 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ GIC 2.5 W CAP HSG 14P NATURAL Unitronix Electronics Limited
2069906-1 TE Connectivity AMP Connectors 287710 2016+ GIC 2.5 W CAP HSG 14P NATURAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com