Location : Home > 5 > 531AC622M080DG
531AC622M080DG
Share on FacebookShare on Facebook
531AC622M080DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531AC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 32315 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531AC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 140090 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531AC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 57739 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531AC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 87350 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3205116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 16-24 AWG
3205116 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3205116 Phoenix Contact 147480 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3205116 Phoenix Contact 289190 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38-0508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 38POS GOLD
38-0508-30 Aries Electronics 157060 2016+ CONN SOCKET SIP 38POS GOLD Unitronix Electronics Limited
38-0508-30 Aries Electronics 278690 2016+ CONN SOCKET SIP 38POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38-0508-30 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB491NFSC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB491NFSC-RC IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB491NFSC-RC NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB491NFSC-RC Sullins Connector Solutions 147010 2016+ CONN HEADER .050 49POS Unitronix Electronics Limited
833-87-094-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
643644-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
643644-3 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643644-3 Semiconductor 31475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
643644-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 12POS SIP TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-102387-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-102387-0 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-102387-0 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1-102387-0 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
890-70-033-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-033-20-001101 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-033-20-001101 Preci-Dip 157870 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-033-20-001101 Preci-Dip 298790 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com