Location : Home > 5 > 531EC312M500DG
531EC312M500DG
Share on FacebookShare on Facebook
531EC312M500DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531EC312M500DG OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD 31915 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531EC312M500DG OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD 139690 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531EC312M500DG OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD 57339 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531EC312M500DG OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD 88710 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387405216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
510-87-279-19-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 279POS GOLD
510-87-279-19-081101 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-279-19-081101 Preci-Dip 157140 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-279-19-081101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com