Location : Home > A > ABL-48.000MHZ-B2
ABL-48.000MHZ-B2
Share on FacebookShare on Facebook
ABL-48.000MHZ-B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABL-48.000MHZ-B2 CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF T/H 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABL-48.000MHZ-B2 ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-43-120-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-43-120-41-105000 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-045-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold